Plan treningowy

Plan treningowy

Profesjonalnie przygotowany plan treningowy to idealne rozwiązanie dla osób, które często wyjeżdżają i nie zawsze mają dostęp do sprzętu sportowego. Taka opcja świetnie sprawdzi się również w sytuacji, kiedy potrzebujesz stałego kontaktu z trenerem, fachowych porad lub też dokonania pewnych zmian w dotychczasowym schemacie ćwiczeń. Plan treningowy to propozycja także dla osób poszukujących pełnej opieki treningowej, które wolą zdać się na profesjonalistów.

Specjalnie przygotowany plan treningowy to najlepszy sposób, aby w pełni wykorzystać możliwości klienta, a tym samym umożliwić mu jak najszybsze uzyskanie zamierzonych celów. Ponieważ sam określa on liczbę treningów tygodniowo oraz stopień zaawansowania, pozwala to stworzyć harmonogram ćwiczeń, dzięki którym zależnie od potrzeb możliwa będzie sukcesywna redukcja tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, wypracowanie większej wytrzymałości i siły czy też poprawa wydolności organizmu, a co za tym idzie – odporności i samopoczucia. Decydując się na tę ofertę sam wyznaczasz cele, ja zaś pomagam Ci je osiągnąć. Wystarczy, że wyślesz do mnie najważniejsze informacje, takie jak:

  • płeć,
  • możliwości treningowe – dostępny sprzęt, wiek, ilość czasu, jaki może poświęcić na treningi,
  • staż treningowy,
  • cel treningu – np. redukcja masy ciała, wzmocnienie siły, poprawa kondycji czy mobilności, rzeźba mięśni.

Zaproponowany przeze mnie plan treningowy zawiera dokładną liczbę treningów w tygodniu oraz rozkład ćwiczeń wraz z uwzględnieniem poszczególnych grup mięśniowych, liczby serii i powtórzeń, a także obciążeń i długości przerw.

Oferowane przez mnie plany treningowe mogą być modyfikowane zależnie od miejsca wykonywania ćwiczeń oraz dostępnego sprzętu. Jeśli więc wyjeżdżasz i obawiasz się, że nie będziesz mógł trenować zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, może napisać do mnie o dostępności sprzętu w hotelowej siłowni czy innym miejscu, w którym się znajdujesz. W ciągu kilku godzin odeśle zmieniony plan dostosowany do tych warunków!