Plan treningowy + dieta

Plan treningowy + dieta

Dobrze przygotowany plan treningowy na siłownię to najlepszy sposób, aby w pełni wykorzystać potencjał ćwiczącego, a tym samym szybko osiągnąć zamierzone cele przejawiające się w pozytywnej zmianie sylwetki. Sam określasz liczbę treningów w ciągu tygodnia oraz czas, jaki chcesz przeznaczyć na aktywność, a także stopień zaawansowania. Dzięki temu możliwe jest stworzenie harmonogramu treningów pozwalającego w jak najkrótszym czasie uzyskać wyznaczone cele, jak np. budowa masy mięśniowej, zmniejszenie wagi ciała i redukcja tkanki tłuszczowej, zwiększenie wytrzymałości i siły bądź też poprawa zdrowia i samopoczucia. W tym przypadku to Ty decydujesz jaki efekt chcesz osiągnąć, a ja pomagam Ci w realizacji tego zamierzenia dzięki indywidualnie dostosowanemu czterotygodniowemu planowi treningowemu.

Wystarczy, że dostarczysz mi najważniejsze informacje, takie jak płeć, wiek, stopień zaawansowania, możliwości treningowe oraz wyznaczone cele. Na tej podstawie przygotuje harmonogram ćwiczeń zawierający liczbę treningów w tygodniu, rozkład ćwiczeń wraz z uwzględnieniem poszczególnych grup mięśniowych, a także liczby serii i powtórzeń czy obciążeń i interwałów pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami. Prosta i zrozumiała forma, sprawdzone metody treningowe, urozmaicone ćwiczenia i praktyczne wskazówki sprawiają, że moje plany treningowe pozwolą osiągnąć sukces!

Nawet najbardziej starannie zaplanowane ćwiczenia mogą nie przynieść szybkich efektów, jeśli nie wesprzemy ich zdrową dietą. Zbilansowane posiłki przygotowane z pełnowartościowych produktów nie tylko pozwolą zredukować tkankę tłuszczową czy zapewnić zdrowie, ale też są smaczne! Moim klientom zaproponować mogę plan dietetyczny w pełni dostosowany do ich potrzeb i oczekiwań. To oni decydują jakie produkty mają zostać użyte i ile posiłków powinno znaleźć się w ich codziennym menu. Tabela zamienników pozwala z kolei samodzielnie ustalić budżet na zdrową i smaczną dietę!

Moje plany dietetyczne przygotowywane są zgodnie z najnowszymi metodami żywieniowymi – obalam stare mity związane ze zdrowym odżywaniem i proponujemy wiele ciekawych rozwiązań!

Oferuje w pełni zbilansowaną dietę, które jednocześnie dostosowywana jest do Twoich indywidualnych oczekiwań. Menu opiera się na pełnowartościowych produktach z uwzględnieniem zamienników, co pozwala dostosować budżet do konkretnych możliwości. Oprócz tego udzielam cennych wskazówek ułatwiających samodzielne komponowanie pysznych i zdrowych potraw. Współpraca z dietetykiem klinicznym i stała kontrola postępów sprawia, że moi klienci mogą mieć pewność, że są pod profesjonalną opieką.

Połączenie indywidualnych planów treningowych i dietetycznych to idealny sposób na jeszcze szybsze uzyskanie zamierzonych celów, niezależnie od tego, czy jest to redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, zwiększenie siły, czy po prostu poprawa zdrowia. Profesjonalne doradztwo oraz harmonogram ćwiczeń i żywienia dostosowany do indywidualnych predyspozycji i oczekiwań klientów to gwarancja skuteczności!