Trening personalny + dieta

Trening personalny + dieta

Połączenie odpowiednio dobranego planu treningowego oraz zbilansowanej diety z jednej strony zapewnia organizmowi wszystko, co jest mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, a z drugiej pozwala szybciej osiągnąć zamierzone cele. Ćwiczenia dostosowane do konkretnych oczekiwań, a także możliwości klienta to z kolei istotny czynnik, bez którego trudno wyobrazić sobie sukcesywne kształtowanie sylwetki oraz dbanie o kondycję. Połączenie zdrowiej diety i odpowiednio dobranych ćwiczeń sprawia, że efekty widoczne są każdego dnia.

Zbilansowana i zdrowa dieta stworzona z pełnowartościowych produktów wcale nie musi być nudna, a przygotowywane posiłki – niesmaczne. Moim klientom możemy zaproponować plan dietetyczny bez sztywno narzuconych schematów. To sam zainteresowany decyduje ile posiłków w ciągu dnia chce spożywać, a także jakie produkty mają znaleźć się w przygotowywanych potrawach. Dzięki temu możliwe jest stworzenie menu opartego na preferowanych składnikach i wyeliminowanie tych nie lubianych. Oprócz tego oferujemy tabelę zamienników, co pozwala zaplanować codzienny jadłospis w pełni dostosowany do budżetu, jaki został przeznaczony na ten cel. Ponieważ jesteśmy w stanie przygotować plany dietetyczne również dla osób z konkretnymi problemami zdrowotnymi oraz wegan i wegetarian, każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Plan treningowy dostosowany indywidualnie do oczekiwań i wyznaczonych celów to najlepszy sposób, aby w maksymalny sposób wykorzystać potencjał ćwiczącego oraz w jak najkrótszym czasie uzyskać sukces. Dzięki temu można szybciej zauważyć pierwsze efekty, co jest dużą motywacją do dalszego wysiłku. Oferowany przez nas plan treningowy uwzględnia określoną przez klienta liczbę treningów w ciągu tygodnia, a także stopień zaawansowania i indywidualne predyspozycje. Umożliwia to stworzenie szczegółowego harmonogramu ćwiczeń pozwalających uzyskać konkretny cel, którym może być redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie masy ciała, zbudowanie masy mięśniowej, poprawa siły i wytrzymałości, czy też praca nad lepszą kondycją w celu poprawy zdrowia i samopoczucia. Profesjonalne wsparcie trenera personalnego to nie tylko gwarancja motywacji, ale również kontrola postępów i wypracowywanie prawidłowych wzorców ruchowych, a także możliwość modyfikacji ćwiczeń zależnie od potrzeb.

Korzyści skorzystania oferty:

  • stworzony indywidualnie plan dietetyczno-treningowy uwzględniający potrzeby, możliwości i oczekiwania klienta,
  • pełnowartościowa i zbilansowana dieta,
  • menu tworzone z uwzględnieniem konkretnych problemów zdrowotnych,
  • możliwość dostosowania potraw do preferencji klienta,
  • cenne wskazówki dotyczące samodzielnego komponowania potraw,
  • elastyczność planu dietetycznego bez sztywno narzuconych posiłków,
  • możliwość skorzystania z produktów zamiennych, a tym samym dostosowania diety do posiadanego na ten cel budżetu,
  • indywidualnie przygotowany plan treningowy uwzględniający oczekiwania i możliwości klienta,
  • skuteczne i sprawdzone metody treningowe,
  • stała opieka profesjonalistów, monitorowanie postępów i fachowe doradztwo.