Treningi personalne

Trening personalny w Krakowie

Ćwiczenie pod okiem trenera personalnego to doskonała metoda na łatwiejsze osiągnięcie założonych celów. Trenując ze specjalistą można mieć pewność, że wybierze on odpowiednią aktywność oraz zaplanuje działania uwzględniające cel treningowy. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest pokazanie prawidłowej techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń, a także motywacja do wysiłku.

Co mogę zaproponować w ramach współpracy?

Przede wszystkim stworzenie indywidualnego planu treningów oraz dobór ćwiczeń i przygotowanie schematu działania dostosowanego do Twojego celu. Pierwsze spotkanie polega na wywiadzie pozwalającym przeanalizować sposób odżywiania, tryb życia oraz ewentualne problemy z sylwetką. Ponieważ taka rozmowa odbywa się jeszcze przed rozpoczęciem treningów, na pierwsze spotkanie trzeba zarezerwować sobie nieco więcej czasu.

Pierwsza Konsultacja Gratis!

Kluczowe znacznie dla osiągnięcia zamierzonych efektów jest realny w realizacji plan działania, dlatego też jednostki treningowe oraz ich czas dostosowane zostaną do Twoich możliwości.

Ćwiczenia w klubie fitness

Jedno z najlepszych rozwiązań, które pozwala na wiele możliwości w planowaniu treningów. Ze względu na duży wybór sprzętu oraz niemałą powierzchnię ćwiczenia mogą być urozmaicone i tym samym szybko przynieść zamierzone efekty. Trening w klubie fitness umożliwia modyfikację planu treningowego zależnie od wyposażenia, co gwarantuje osiąganie regularnych postępów.

Ćwiczenia w domu lub na świeżym powietrzu

Wiele osób ze względu na liczne obowiązki lub pracę do późna nie ma czasu udać się do siłowni na trening. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest ćwiczenie z trenerem osobistym we własnym mieszkaniu lub na świerzym powietrzu z wykorzystaniem posiadanego sprzętu. Mogę również zaproponować pomoc w doborze niezbędnych akcesoriów oraz część sprzętu przywieźć ze sobą. Pozwala to zaplanować trening możliwy do wykonania w domu klienta, który stanie się doskonałym zastępstwem albo uzupełnieniem ćwiczeń w klubie fitness.

Dlaczego warto ćwiczyć z trenerem personalnym

Wśród najważniejszych zalet treningu personalnego wymienić można odpowiednią motywację do wysiłku, indywidualny plan działania, korygowanie ewentualnych błędów technicznych, dostosowanie treningu do określonych celów lub dyscypliny sportowej, a także uwzględnienie możliwości ćwiczącego i stopnia jego zaawansowania. Wszystko to sprawia, że regularne spotkania ze specjalistą pozwalają w krótszym czasie uzyskać zamierzone efekty, niezależnie od tego czy celem jest poprawa ogólnej wydolności czy też osiągnięcie zgrabniejszej sylwetki.

Czego możesz oczekiwać:

 • Poprawy wydolności
 • Poprawienia elastyczności mięśni
 • Poprawy siły i szybkości
 • Zamiana tkanki tłuszczowej na masę mięśniowa
 • Poprawienia działania układu krwionośnego
 • Poprawy samopoczucia
 • Spadku poziomu cholesterolu
 • Zmniejszenia ryzyka zawału serca i miażdżycy
 • Zmniejszenie ryzyka osteoporozy
 • Trening ma działać odstresowująco = lepszy sen
 • Lepszej sylwetki ciała
 • Powrót do zdrowia po urazach i kontuzjach

Zadzwoń lub napisz i umów się!

trener personalny krakow

Trener personalny Łukasz Osuchowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie z tytułem mgr. Jestem instruktorem/trenerem: muay thai i kickboxingu, kulturystyki, gimnastyki korekcyjnej, pływania i piłki nożnej, kettlebells, cross fight, Trx.